Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
24kW γεννήτριες YTO 3 κυλίνδρων με ηχομονωμένη κλειστή βιτρίνα για εξωτερική χρήση
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια ντίζελ YTO |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Μάρκα κινητήρα: | YTO |
Ησυχία γεννήτριας τύπου 50kW ησυχία dg για την επείγουσα παροχή ηλεκτρικής ενέργειας στο σπίτι
| Τύπος: | Ησυχία γεννήτριας τύπου |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη: | 50 kW / 63 kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 55kW / 69kVA |
Υδατοψυγμένες γεννήτριες σιωπηλής ισχύος FAWDE Genset με κινητήρα 4 κύλινδρων 6 κυλινδρών
| Ονομασία προϊόντος: | Αθόρυβη γεννήτρια ρεύματος |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | FAWDE |
| παραγωγή μηχανών: | 19 kW έως 385 kW μέγιστο |
Εμπιστευτικές λύσεις ενέργειας 28kVA Perkins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | Γεννήτρια πετρελαίου Perkins 28kVA |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 28kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 30KVA |
Ενιαία φάση 38kW γεννήτρια γεννήτρια 60Hz για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Γεννήτης κινητήρα Ricardo 40kW
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Σε αναμονή 231kVA Ντίζελ γεννήτρια χαμηλού θορύβου με τηλεχειριστή Industrial Genset RS485
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
22kW γεννήτριες πετρελαϊκής ενέργειας για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ 28kVA / 30kVA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
85kVA Ντίζελ Εφεδρική Γεννήτρια Weifang Ricardo Ντίζελ Εφεδρική Γεννήτρια
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Χρήση: | Εφεδρική ισχύς |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Υπερ-σιωπηλή γεννήτρια Perkins 100 Kva με εναλλασσόμενο εναλλασσόμενο χωρίς βούρτσα συνεχής χρήση
| Συχνότητα: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Perkins |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |


