Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
475kVA Cummins ήσυχη εξωτερική γεννήτρια χαμηλό θόρυβο ηχομόνωση
| Προϊόν: | Cummins εξωτερικό Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Ηχητικά αδιάβροχο 470kW Κίνα έκανε γεννήτρια Cummins γεννήτρια με ηχητικά / καιρικά ανθεκτικά βανίκι
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Τύπος εξόδου: | Φάση 3 |
50Hz 525kVA Σιωπηλές γεννήτριες ισχύος που τροφοδοτούνται από νερό ψύξη κινητήρα ντίζελ ζευγάρι με εναλλασσόμενο εναλλάκτη
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Λιρόι Σόμερ / Στάμφορντ / Τέκεν |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
| Ελεγκτής: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
85kw σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας με 160a τοίχο-εγκαταστημένο αυτοματοποιημένο κουτί μεταφοράς διακόπτη για εφεδρικό
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 85Kw |
|---|---|
| Εκδοχή Genset σε αναμονή: | 94 kw |
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
640kW Κωνσταντινούπολη σιωπηλή γεννήτρια σιωπηλή Cummins γεννήτρια για χρήση ενέργειας έκτακτης ανάγκης της τράπεζας
| Ονομασία γεννήματος: | ISO Container Silent Γενέτ |
|---|---|
| Αθόρυβος βεράντος: | Τυποποιημένη κάλυψη εμπορευματοκιβωτίου 20ft |
| Συχνότητα: | 50Hz |
15kVA 25kVA 30kVA Yangdong Genset Σιωπηλός για Οικιακή Επιχειρηματική Εμπορική Χρήση
| Σύστημα εκκίνησης: | Ηλεκτρικός/εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Δύναμη: | 7-80KW |
Ηλεκτρογεννήτρια Yuchai 200kW γεννήτρια αναμονής ντίζελ με ATS για βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης |
| Συχνότητα: | 60HZ |
60Hz 3 φάσεις σιωπηλή γεννήτρια
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Ηλεκτρική κινητή γεννήτρια κινητού ρυμουλκούμενου με κινητήρα Perkins Cummins
| Μάρκα κινητήρα: | Cummins / Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Μάρκα ελεγκτή: | Smartgen / Deepsea / Deif |
21kW Yangdong diesel σιωπηλή γεννήτρια 60Hz Κίνα γεννήτρια με μπαταρία χωρίς συντήρηση
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


