Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
25kVA υδατοψυγμένη βιομηχανική γεννήτρια σετ χαμηλού θορύβου υπερηχητικές γεννήτριες
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 20kW / 25kVA |
| Επίπεδο θορύβου: | 70dB ((A) @ 7m |
Περκίνς 28kW γεννήτρια 60Hz Περκίνς γεννήτρια με ηχομόνωση κρησφύγετο κινητήρα προέλευση Ινδία
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | PERKINS γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Κινέζικος κινητήρας 60kVA Genset Αθόρυβος κλειστός γεννήτης που τροφοδοτείται από YTO για εξωτερική χρήση
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Τύπος: | Ανοιχτός / Αθόρυβος / Κινητός / Υπερ-Αθόρυβος τύπος |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
100kW Yuchai Generator Silent Enclosed Genset με εναλλακτικό τύπου χωρίς βούρτσα για εφεδρική ισχύ
| Ονομασία προϊόντος: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Τύπος εξόδου: | 3 φάση, 4 καλώδιο |
Ηχομόνωτες σιωπηλές γεννήτριες ισχύος 24kW 30kVA Deutz Diesel Engine Genset
| Πίνακας ελέγχου: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφέρει |
| Μηχανή: | Deutz |
Γεννήτρια ισχύος Baudouin 35kVA 28kW γεννήτρια κινητήρα ντίζελ για συνεχή λειτουργία
| Προϊόν: | Γεννήτρια ενέργειας Βαδουίνου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
9kVA 10kVA Εναλλακτικός κινητήρας ντίζελ σε αναμονή Γενέτ τροφοδοτείται από κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | Η γεννήτρια αναμονής Yangdong |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 9kVA - 11kVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Παραγωγοί SDEC 500kW
| Προϊόν: | Diesel Genset SDEC |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 500 kW / 625 kVA |
| Μέγιστη ισχύς: | 550 kW / 688 kVA |
Αθόρυβος γεννήτης Perkins 43kW 1800rpm γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με επιλογή ανοιχτού / αθόρυβου τύπου
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | PERKINS γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
150kVA SDEC γεννήτριες SC7H205D2 Κίνα Generating Set 120kW συνεχής γεννήτρια ισχύος
| Προϊόν: | Άνοιγμα τύπου Diesel Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 415 / 240V |


