Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ρικάρντο γεννήτρια κινητήρα ντίζελ 20kW Ρικάρντο γεννήτρια ντίζελ σιωπηλή με 63A ATS Box
| Προϊόν: | Γεννήτρια κινητήρα ντίζελ Ricardo |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Σιωπηλή |
| Πρωταρχική δύναμη: | 20KW |
Σε αναμονή 53kW Yuchai γεννήτρια ηλεκτρικής ενέργειας για εμπορικά κτίρια
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
600kVA σιωπηλές ηλεκτρικές γεννήτριες 50Hz σιωπηλή γεννήτρια με λειτουργία AMF25 AMF Ελεγκτής
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 480kW / 600kVA |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
60Hz ντίζελ γεννήτρια υποστήριξης 26kVA ντίζελ γεννήτρια με βροχοπροστατευτική βεράντα
| Τύπος: | Χαμηλός θόρυβος ήσυχος |
|---|---|
| Χρήση: | Ηλεκτρονική γεννήτρια |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
25kW Αεροψυκτικό πετρελαιοκίνητο κινητήρα γεννήτρια γεννήτρια ψύξης με αέρα F4L912
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Σε αναμονή 47kVA Yuchai κινητήρα ντίζελ γεννήτρια γεννήτρια με ηχομόνωση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
Τρι φάση ISUZU πετρελαιοκίνητης γεννήτριας σιωπηλή γεννήτριας ισχύος με JX ISUZU πετρελαιοκίνητη μηχανή
| Τύπος: | Σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τρέιλερ. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | JX ISUZU |
280kW Yuchai Generator Silent Diesel Genset με κινέζικο κινητήρα ντίζελ 1500rpm
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
3 κύλινδρο 42kW Perkins γεννήτρια σιωπηλή γεννήτρια με ενσωματωμένο ATS για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Volatge: | 110/120/127/208/220/230/240/480V |
60Hz γεννήτρια ισχύος ντίζελ 22kW κινεζική γεννήτρια κινητήρα ντίζελ για έκτακτη χρήση
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |


