Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Η σειρά Cummins Diesel Generators Cummins Genset κυμαίνεται από 21kVA έως 1500kVA
| Προϊόν: | Η σειρά Cummins γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220/230/240//380/400/415V |
385kva Genset ανοικτός τύπος για γεωργικά μηχανήματα που τροφοδοτούν τα μύλα ρυζιού
| Τύπος εξόδου: | Τρίτη φάση |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
| Εξαγωγή Genset: | 308kW / 385kVA |
60Hz 20kW Αθόρυβος γεννήτης αθόρυβος γεννήτης Cummins με κιβώτιο ATS 100A για κατοικημένη ηλεκτρική ενέργεια υποστήριξης
| Τύπος: | Αθόρυβος / κινητός τύπος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Ντίζελ 27kW Δύναμη Genset Αθόρυβος γεννήτης ισχύος που οδηγείται από Baudouin Ντίζελ με κάλυψη
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ρικάρντο 100kVA γεννήτρια αναμονής σιωπηλές γεννήτριες με 4κύλινδρους πετρελαιοκινητήρες
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Ηχομόνωτο ηλεκτρικό γεννήτη 60kW Cummins γεννήτρια για την εμπορική παραγωγή ενέργειας
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
60Hz 72kW γεννήτρια ισχύος σιωπηλή γεννήτρια ισχύος που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
36kVA γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με ονομαστική συχνότητα 50Hz για βιομηχανικές λύσεις ενέργειας
| Κατανάλωση καυσίμου: | 230g/kw.h |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 68Db (α) |
| Ετικέτα: | WEICHAI |
Τρεις φάσεις 15kW γεννήτρια Genset Baudouin με ηχομόνωση για εξωτερική χρήση
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ηλεκτρική γεννήτρια weichai 80KW
| Τύπος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Ετικέτα: | WEICHAI |
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz |


