Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Τριφασική γεννήτρια υποστήριξης ηχομόνωση γεννήτρια κινητήρα ντίζελ 37kVA prime 41kVA σε αναμονή
| Προϊόν: | εφεδρική γεννήτρια |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Ηχομόνωση |
| Κωδικός ΕΣ: | 8502110000 |
Κινέζικος γεννήτης κινητήρα ντίζελ Yangdong Genset με μονάδα παραγωγής τριών φάσεων
| Τύπος: | Ανοιχτό, σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τύπου ρυμουλκούμενου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Γιανγκντόνγκ |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Συνεχή μονάχα φάση σιωπηλή γεννήτρια σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 21kVA με δεξαμενή καυσίμου 850L
| Τύπος γεννήματος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Ισουζού |
| Μοντέλο κινητήρα: | JE493DB-04 |
80kW 100kVA SDEC γεννήτριες συνεχής λειτουργία κινητήρα Κίνα Genset
| Προϊόν: | 100kVA SDEC Κίνα Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 415 / 240V |
50Hz τύπου ρυμουλκούμενου Perkins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | Τύπος ρυμουλκούμενου Perkins Genset |
|---|---|
| Εξαγωγή Genset: | 135KVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Κίνα κινητήρες γεννήτριες SDEC γεννήτριες έως 800kW για αδιάλειπτη παροχή ενέργειας
| Τύπος: | Ανοιχτό, σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τύπου ρυμουλκούμενου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | SDEC |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Εφοδιασμένοι με αθόρυβα ηλεκτροπαραγωγικά συστήματα ATS από τον DCEC για χρήση έκτακτης ανάγκης με κινητήρα ντίζελ που ψύχεται με νερό
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
32kW Yangdong Genset Αθόρυβο Diesel Genset με λειτουργία AMF για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | 3η φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
660kW Generator κινητήρα ντίζελ 1800rpm diesel genset με κινητήρα ντίζελ 6 κυλίνδρων
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Κατηγορία ταχύτητας: | 1800rpm |
| Τύπος γεννήματος: | Άνοιγμα τύπου |
Σε αναμονή 28kW Diesel Genset Ηλεκτρική Γεννήτρια με 63A ATS ενσωματωμένη για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Ηλεκτρονικό ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος μεμονωμένης φάσης ή τριών φάσεων |
| Συχνότητα: | 50Hz |


