Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος τύπος γεννήτριας ισχύος ντίζελ ρυθμίζεται έως 2 έτη ή 2000 ώρες
| Επίπεδο θορύβου: | Τόσο χαμηλά όσο 65 dB (A) |
|---|---|
| Εγγύηση: | Μέχρι 2 χρόνια ή 2000 ώρες |
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
50HZ Cumins Dg Set 23KVA 28KVA 40KVA Σιωπηλός τύπος
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
50Hz 3 Φάσης Αθόρυβος Genset 55KW 69kVA Για σταθερή παροχή ρεύματος
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Ετικέτα: | WEICHAI |
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz |
Εφεδρική γεννήτρια ισχύος 50kW Ricardo κινητήρα γεννήτρια με ηχομόνωση κλειστό βανίκι
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνολο γεννητριών diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Cummins 100kW/110kW Genset TG138C/TG138CS/TG151C/TG151CS 6BTAA5.9-G2 Μηχανή
| Αποδόσεις: | 125kVA / 138kVA |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτριες της Cummins |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
63kVA JX Isuzu Diesel σιωπηλό γεννήτη 60Hz Με κινητήρα JX Isuzu για συνεχή χρήση
| Εναλλακτικός: | Εναλλακτικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος χωρίς βούρτσα |
|---|---|
| Ενίσχυση Genset σε αναμονή: | 69kVA / 50kW |
| Μοντέλο κινητήρα: | JX ISUZU JE493ZLDC-01 |
Αθόρυβος γεννήτης ισχύος 110kVA Genset FAWDE με ComAp AMF20 για αυτόματη εκκίνηση
| Προϊόν: | ΓΕΝΕΡΑΤΟΣ FAWDE |
|---|---|
| Type: | Silent |
| Συχνότητα: | 50Hz |
1500 στροφές ανά λεπτό 12kW SDEC Genset China Generator με σιωπηλό κλειστό κάλυμμα για χρήση ηλεκτρικής ενέργειας
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
1800 στροφές ανά λεπτό 20kW Σιωπηλή γεννήτρια σούπερ σιωπηλή γεννήτρια Weichai σε αναμονή για εμπορικά κτίρια
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
1640kW Standby Perkins Power Genset Open Type Genset Για το κτίριο Εφεδρική ισχύ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | Περκινς Ντίζελ Power Genset |
| Συχνότητα: | 50Hz |


