Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
35kW κινητήρας ντίζελ Γενέτ Σιωπηλή Cummins γεννήτρια με υπερ-σιωπηλή κάλυψη για χρήση ενέργειας της τράπεζας
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
45kVA Yangdong γεννήτρια σιωπηλή 60Hz γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινέζικο κινητήρα ντίζελ για χρήση σε αναμονή
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Τετάρτη: | 230V |
108kW γεννήτρια Perkins γεννήτρια Perkins με ηχομόνωση για συνεχές λειτουργία
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
Ηχομόνωση τύπου Cummins 125kVA γεννήτρια ντίζελ για νοσοκομεία
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
1800rpm 45kVA γεννήτρια σιωπηλή Cummins γεννήτρια επιλογή με κινητό τύπο για εύκολη κινητή
| Τύπος: | Αθόρυβος / κινητός τύπος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
55KVA 44KW Cummins Diesel Standby Generator 50KVA 40KW Diesel Generator με Cummins 4BTA3.9-G2
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
41kVA ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες Cummins γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με δεξαμενή καυσίμου 10 ωρών λειτουργίας
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
| Απόδοση Prime Genset: | 41kVA |
USEσυσκευαστικό ηλεκτρικό κινητήρα
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |
| Επίπεδο θορύβου: | Τόσο χαμηλά όσο 65 dB (A) |
Ντίζελ 150 Kva Cummins γεννήτρια 60HZ 220V 240V 440V 460V
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
Τρεις φάσεις Cummins 50kW γεννήτρια ντίζελ 62kVA μικρή σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 65dB ((A))
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Χρώματα: | RAL Κανονικά χρώματα ή προσαρμοσμένα |
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |


