Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
400V 230V σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας που τροφοδοτούνται από κινητήρα Cummins DCEC
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel της Cummins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Σε αναμονή 480kVA CKD τύπου γεννήτρια κινητήρα ντίζελ που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ DCEC 1500rpm
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220-440v |
| Εγγύηση: | 1500 ώρες λειτουργίας |
Η γεννήτρια Cummins 190kVA είναι αθόρυβη με μπαταρία χωρίς συντήρηση.
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| ταχύτητα: | 1800rpm |
Συνεχής 475kVA QSZ13-G3 κινητήρας ντίζελ Cummins σιωπηλή γεννήτρια για βιομηχανική χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Συγκρότημα γεννήτριας Deutz 300kW
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 300 kW / 375 kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 330 kW / 413 kVA |
15KVA 20KVA 25KVA 30KVA FAWDE Κινέζικες γεννήτριες ηλεκτρικής ενέργειας για οικιακή χρήση 50Hz 60Hz
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
23kW σιωπηλή γεννήτρια Genset Yangdong ντίζελ με σιωπηλή κλειστή κάλυψη για αναμονή
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 50hz |
Αθόρυβος κλειστός 65kVA γεννήτης ντίζελ Genset YTO που τροφοδοτείται από 1500 στροφές ανά λεπτό
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Τύπος: | Ανοιχτός / Αθόρυβος / Κινητός / Υπερ-Αθόρυβος τύπος |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Cummins 6LTAA9.5-G3 Μηχανή Αθόρυβος γεννήτης ισχύος για 3 φάσεις / 4 καλώδια
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
| Μέγιστη έξοδος Genset: | 303kVA / 242kW |
Ηλεκτρική γεννήτρια 400kW
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 70dB ((A) @ 7m |
| Χρώματα: | RAL Τυπικά ή προσαρμοσμένα χρώματα |


