Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
47kVA Ηλεκτρογεννήτρια εφεδρικής ισχύος ricardo γεννήτριες ντίζελ με αγωγούς και διακόπτη και φορτιστή
| Χρήση: | Χρήση αντιγράφων ασφαλείας |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |
3 φάσεις γεννήτριας ντίζελ Baudouin για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ
| Τύπος: | Ανοιχτό / Αθόρυβο / Κινητό / Κωνέλι Αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1500 στροφές / 1800 στροφές |
Συμπίεση 32kW China Genset Yangdong γεννήτρια ντίζελ με ATS για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | 3η φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
20kVA Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ 16kW ζευγάρι με Stamford Brushless εναλλακτικό
| Προϊόν: | Πέρκινς Γενέτ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αναμονή 210kW China Genset Vman Ντίζελ Γεννήτρια με Leroy Somer εναλλακτικό για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | VMAN |
Σε αναμονή 39kW Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Genset με πολυχρωματική ηχομόνωση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 230V |
12kW συνεχής λειτουργία Περκινς γεννήτριες ντίζελ με Stamford Brushless εναλλακτικός μηχανισμός Ασφάλεια καιρού Αισθητομόνωση
| Προϊόν: | perkins σιωπηλό genset |
|---|---|
| Χρήση: | αδιάλειπτη παροχή ενέργειας |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογή της παρούσας οδηγίας |
Γεννήτρια ντίζελ με ψύξη νερού με ισχύ 20 kW 35 kW 110 kW 165 kW 440 kW
| Προϊόν: | Γενέτ σειράς Yuchai |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120, 208, 220, 230, 240, 380, 400, 415V |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
22kW Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ ανοιχτού τύπου 28kVA 400 / 230V
| Προϊόν: | 28kVA Ricardo Standby Γεννήτρια |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 22kW / 28kVA |
80kW Weifang Ricardo γεννήτριες ντίζελ 4RT55-88D 4 κύλινδρος γεννήτρια ντίζελ 100kVA Για ποικίλες εφαρμογές
| Προϊόν: | 80kW Ricardo Γενέτ |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 80kW / 100kVA |


