Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Σε αναμονή γεννήτρια Cummins 60Hz 50 KVA με αυτόματο διακόπτη μεταφοράς
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
Βιομηχανική γεννήτρια καυσίμου Cummins 880KVA με εναλλακτικό Stamford
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
19kW ηλεκτρική γεννήτρια ντίζελ 4 κύλινδρος γεννήτρια ντίζελ με αυτόματο έλεγχο τάσης
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
| Αριθμός φιάλων: | 4 κύλινδρος |
Πρωτεύον 260kW Cummins γεννήτρια Εγκαταστάσεις σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για συνεχή παροχή ενέργειας
| Τύπος: | Soundproof τύπος |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβος 85kVA γεννήτης ντίζελ με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου για εύκολη συντήρηση
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλός |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 68kW / 85kVA |
| Έκδοση σε αναμονή: | 75 kW / 94 kVA |
Συχνότητα 50hz Cummings Gen Sets 18kw 22kw 32kw Πρωτογενής ισχύς
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Υπερ-σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 45kVA γεννήτρια με 80A Ενσωματωμένο Schneider ATS
| Παραγωγή: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Υπερ-ηχηρομόνωση |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 36kW / 45kVA |
Cummins 80kVA γεννήτρια ντίζελ ήσυχος τύπος χαμηλού θορύβου γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές ανάγκες
| Προϊόν: | cummins genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Cummins 80kVA γεννήτρια ντίζελ ήσυχος τύπος χαμηλού θορύβου γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές ανάγκες
| Προϊόν: | cummins genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
10kVA-2000kVA εύκολη συντήρηση γεννήτρια με κινητήρα Cummins
| Γεννητήρας σε αναμονή: | 10kVA - 2000kVA |
|---|---|
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης |
| Πεδίο τάσης: | 220-480V |


