Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
3 κυλίνδρων 30kW κινητήρας ντίζελ γεννήτρια ήσυχη γεννήτρια YTO με εναλλακτικό μοχλό Leroy Somer
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια ντίζελ YTO |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Μάρκα κινητήρα: | YTO |
53kVA Περκίνς γεννήτριες ντίζελ 60Hz ηχομόνωση Περκίνς γεννήτρια με Ατ
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Perkins |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Κινέζικες γεννήτριες ντίζελ 94kVA Weifang Ricardo γεννήτρια κινητήρα ντίζελ σύνολο ηχομόνωση
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα: | R6105ZD |
| Εναλλακτικός: | TGI274S75 |
60Hz 352kW σε αναμονή γεννήτρια Yuchai γεννήτρια ντίζελ για κέντρα δεδομένων
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Yuchai |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τύπος: | Ανοικτή βάση |
Ηχομόνωση 63kVA SDEC γεννήτρια 50Hz με κινητήρα ντίζελ 4 κυλίνδρων
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
280kW σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας Cummins γεννήτρια σετ χαμηλού θορύβου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Δυνατότητα εξόδου: | 280 kW / 350 kVA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
80kW Κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενων
| Τύπος γεννήματος: | Κινητό και ρυμουλκούμενο |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
110kVA Yuchai γεννήτρια σιωπηλού τύπου ντίζελ με εναλλακτικό τύπου χωρίς βούρτσα για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
50Hz 75kVA SDEC γεννήτρια ντίζελ Genset με 160A ενσωματωμένα Ατ για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ηλεκτρικός γεννήτης 15kva Perkins με προέλευση Stamford Brushless Alternator
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |


