Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
50kW Weifang Ricardo Ντίζελ γεννήτριες N4105ZDS 4 κύλινδρος γεννήτρια 63kVA Για ποικίλες εφαρμογές
| Προϊόν: | 80kW Ricardo Γενέτ |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 50 kW / 63 kVA |
Ηχομόνωση βαρύ φορτίο 100kW 125 Kva Cummins γεννήτρια
| Namee προϊόντων: | Σύνολο γεννητριών diesel της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες και ηχητική ατμόσφαιρα Cummins γεννήτρια ντίζελ 100kVA για κατοικίες
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Μαξ 500kVA Cummins ήσυχη γεννήτρια με 800A ATS κουτί για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Αθόρυβοι γεννήτες ντίζελ Cummins χαμηλού θορύβου - Πρωτεύουσα ισχύς 150kVA
| Εγγύηση: | Μέχρι 2 χρόνια ή 2000 ώρες |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου: | Μέχρι 10 ώρες λειτουργίας |
Τόσο χαμηλά όσο 65dB ((A) 90kW Cummins γεννήτριες ντίζελ με ανθεκτικά περίβλημα
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Χρώματα: | RAL Κανονικά χρώματα ή προσαρμοσμένα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Cummins Diesel Generators Prime Genset Απόδοση 31kVA και RAL Τυπικά χρώματα
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Απόδοση Prime Genset: | 31kVA |
110KW σιωπηλή Cummins γεννήτρια σύνολο
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Πρωταρχική ισχύς 20KVA 16KW Cummins Generator Set με Δανία DEIF ελεγκτή
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη: | 380V, 400V, 415V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
900kW Cummins κινητήρα γεννήτρια ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ για συνεχείς χρήσεις
| Τύπος: | ανοικτή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Πρότυπη σειρά: | Τέκεν Κάμινς |
| Δυνατότητα Cummins: | 16 kW - 1200 kW |


