Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
50kVA DCEC Cummins Ντίζελ γεννήτριες 40kW Prime σιωπηλός τύπος
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΑΜΦ/ΑΤΣ |
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
50HZ γεννήτριες diesel της Cummins
| Namee προϊόντων: | Σύνολο γεννητριών diesel |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Τρίτη φάση |
| Coolingtype: | υδρόψυξη |
250kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 50Hz 220 380V 230 400V
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Χρώματα: | RAL Κανονικά χρώματα ή προσαρμοσμένα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Αθόρυβοι 80KW Cummins γεννήτριες ντίζελ 60HZ 220V 100KVA
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
35kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 60Hz 220V 127V ηχομόνωση Σιωπηλή
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Αθόρυβοι / υπερ-αθόρυβοι τύποι Cummins γεννήτριες ντίζελ 60Hz 220V τάση
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Αθόρυβοι γεννήτες ντίζελ Cummins 50Hz 60Hz 20kVA-2500kVA
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
60HZ 275KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 300KVA 220KW 240KW Βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ stand by
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
75kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με αυτόματο διακόπτη μεταφοράς 60Hz 127V 220V
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Δύναμη αναμονής 1000KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με Stamford Leroy Somer εναλλακτικό
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |


