Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
CCEC Cummins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | 800kW Cummins Ντίζελ Γενέτ |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 800 kW / 1000 kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 880kW / 1100kVA |
Συγκρότημα γεννήτριας ντίζελ ανοιχτού τύπου τύπου CKD
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Γεννητήρας σε αναμονή: | 60kW / 80kVA |
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
Ηχομόνωση 320kW Cummins γεννήτρια σιωπηλή Cummins ντίζελ γεννήτρια για συνεχή ενέργεια
| Τύπος: | Soundproof τύπος |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβη γεννήτρια ντίζελ 30kW Isuzu γεννήτρια ντίζελ με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου
| Τύπος Genset: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Isuzu |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 30KW / 38kVA |
50kVA 60kVA 40kW 48kW ανοικτές γεννήτριες ντίζελ με ελεγκτή Smartgen ATS
| Προϊόν: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | DCEC Cummins |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Yuchai 619kVA με 6 κυλίνδρους ψύξης με νερό
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Baudouin 80kW σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ σετ με 72dba ηχομόνωση κάλυψη για βιομηχανική χρήση
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ανοιχτό σχήμα γεννήτρια ντίζελ 1250kVA γεννήτρια ντίζελ Weichai με εναλλακτικό
| Προϊόν: | weichai γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Ανοικτός-πλαίσιο |
| Συχνότητα: | 50Hz / 380V |
Κινέζικος γεννήτης ντίζελ 35kW υπερσιωπηλός βιομηχανικός γεννήτης ντίζελ με κινητήρα FAWDE
| Προϊόν: | Βιομηχανική γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή ή υπερ-σιωπηλή |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
13KVA-375KVA Prime Ricardo γεννήτριες ντίζελ
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel του Ricardo |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 400 / 230V |


