Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ανοιχτός ήσυχος τύπος 60Hz 220V Cummins βιομηχανική γεννήτρια
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
Αθόρυβο 145kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ 60Hz γεννήτρια ντίζελ για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
16kW Cummins ντίζελ γεννήτρια αναμονής με 850L δεξαμενή καυσίμου για 24 ώρες λειτουργίας
| Προδιαγραφές: | Εφεδρική γεννήτρια diesel της Cummins |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 16kW / 20kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 18kW / 22kVA |
240kW 60Hz γεννήτρια ντίζελ με ηλεκτρικό ρυθμιστή ταχύτητας
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
|---|---|
| Κανονισμός τάσης: | AVR |
| Κυβερνήτης ταχύτητας: | Ηλεκτρικό |
Σε κατάσταση αναμονής 715kVA Cummins Diesel Genset ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ για διακοπές παροχών
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
220kW DG γεννήτρια ντίζελ 300kVA αναμονή νεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ με ψηφιακό χειριστή
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
|---|---|
| Κανονισμός τάσης: | AVR |
| Πεδίο τάσης: | 220-440v |
Ανθεκτικό Cummins Dg Set Gensets 25KVA 30KVA 45KVA
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη: | 380V, 400V, 415V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
Ανοικτή γεννήτρια πετρελαίου τύπου 60Hz Cummins 55kW για ενοικίαση
| Τύπος: | ανοικτή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1800rpm |
500kVA Cummins σιωπηλή γεννήτρια
| Προϊόν: | 400kW Cummins Γενέτ |
|---|---|
| Πρωτοδύναμη Genset: | 400 kW / 500 kVA |
| Δύναμη αναμονής Genset: | 440kW / 550kVA |
88kW 110kVA γεννήτριες ντίζελ ανοικτού τύπου με κινητήρα 6 κυλίνδρων
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |


