Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Αθόρυβοι 84kW γεννήτριες ντίζελ Cummins με ελεγκτή DEIF για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
500KVA Cummins γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με ηχομόνωση Cummins γεννήτρια 400kw
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
210 kW βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ έκτακτης ανάγκης 60 Hz diesel genset για βιομηχανική τροφοδοσία
| Προϊόν: | Γεννήτριες diesel της Cummins |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
55KW Cummins αναμονή γεννήτριες ντίζελ με ηλεκτρική εκκίνηση 50KW για αναμονή πηγές
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
500KW Cummins βιομηχανικές γεννήτριες 550KW Cummins κινητήρας Stamford εναλλακτικό
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
310kw σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για γεωργικά πεδία συνεχής ισχύς επανειλημμένα
| Παραγωγή: | Cummins σιωπηλό Genset |
|---|---|
| Περιοχές ισχύος: | 20kVA - 1500kVA |
| Fequency: | 50Hz ή 60HZ |
3 φάσης Cummins γεννήτρια ντίζελ με ανοιχτό / σιωπηλό / κινητό τύπο έως 1500kVA
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen / Meccalte |
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA--1500kVA |
60Hz Cummins 3 φάσης γεννήτρια ντίζελ 25kVA-1500kVA
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
60Hz Cummins τροφοδοτούμενη γεννήτρια 220V 240V 440V 460V με Stamford εναλλακτικό
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
25kVA-2500kVA 60Hz Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |


