Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ναυτική γεννήτρια ντίζελ 150kW Weichai Ναυτική γεννήτρια ντίζελ με ανταλλάκτη θερμαντήρα νερού
| προϊόν: | Θαλάσσια γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Χρήση: | Ναυτική χρήση |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Isuzu γεννήτρια ντίζελ 30kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με αντίγραφο Denyo ηχομόνωση κάλυψη
| Προϊόν: | Σετ γεννητριών Isuzu Diesel |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Soundproof τύπος |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
28kVA Isuzu σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ σε αναμονή 22kW Isuzu γεννήτρια για ενέργεια έκτακτης ανάγκης
| Προϊόν: | 28kVA Isuzu σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή κλειστή |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Μηχανές γεννήσεως ντίζελ Yuchai 1000kW με κινητήρα ντίζελ τύπου V 6 κυλίνδρων
| Τύπος: | Συσκευή 20ft τύπου σιωπηλή |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
72kW 89kVA 3 φάσης Weichai γεννήτρια ντίζελ 380V για πηγή ενέργειας
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Ετικέτα: | Μηχανή Weichai |
| Κατηγορία ισχύος: | 65 kW / 81 kVA |
Πρωταθλήτρια γεννήτρια ντίζελ Weichai 50Hz 1500 στροφές ανά λεπτό 45kVA
| Κατανάλωση καυσίμου: | 230g/kw.h |
|---|---|
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
| Επίπεδο θορύβου: | 68Db (α) |
50Hz συχνότητα ανοιχτού τύπου γεννήτριες ντίζελ 110kW γεννήτρια ντίζελ DG με ATS
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Διατήρηση: | Εύκολα. |
50Hz 380V 40kW 50kVA ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
Αθόρυβος κλειστός γεννήτης ντίζελ 55kw Prime για αδιάκοπη παροχή ενέργειας
| Τύπος Genset: | Αθόρυβο Κλειστό Γενέτ |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 55KW |
| Έκδοση σε αναμονή: | 61KW |


