Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
20KW 24KW 36KW Cummins γεννήτριες ντίζελ Genset τύπου ανοιχτού / σιωπηλού τύπου
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
208V Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Παραγωγή: | cummins genset |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 28kW / 35kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 31kW /39kVA |
Ανοιχτό πλαίσιο 48kW Genset Cummins γεννήτρια ντίζελ με 8 ώρες λειτουργίας βάση δεξαμενής καυσίμου
| Τύπος γεννήματος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
750kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με CCEC KTA38-G2 για βιομηχανικό τομέα
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | CCEC Cummins |
| Δυναμική μάρκα: | Λιρόι Σόμερ |
138ΚΒΑ 110ΚΒΑ Ντίζελ γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins 6BTAA5.9-G2
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
Υπερσιωπηλή γεννήτρια καυσίμων Cummins 26kW με έξοδο
| Τύπος: | Υπερσιωπηλός τύπος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| ταχύτητα: | 1800rpm |
Cummins 750kW γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου γεννήτρια για εργοστάσιο ενέργεια έκτακτης ανάγκης
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 750 kw |
| Στάνμπι Πάουερ: | 825 kW |
Κινητή γεννήτρια τύπου ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA με 2/4 τροχούς
| Τύπος: | Τύπος ρυμουλκούμενου κινητής γεννήτριας |
|---|---|
| Τροχός: | Δύο τροχές / Τέσσερις τροχές |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
60HZ 25KVA 20KW Cummins σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για αξιόπιστη παροχή ενέργειας
| Τύπος προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Διατήρηση: | Εύκολα. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
480v Cummins 200kw Ντίζελ γεννήτρια ανοιχτού πλαισίου Δυναμικό εύρος Από 16kw - 1200kw
| Τύπος: | Ανοικτό πλαίσιο |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 250 kW / 200 kW |


