Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins diesel generators ] αγώνας 291 προϊόντα.
31kVA Ρικάρντο γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου γεννήτριες ντίζελ με διαχωριστή νερού καυσίμου
| Προϊόν: | Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Κύκλωμα ηλεκτροπαραγωγής Baudouin 135kVA που τροφοδοτείται από κινητήρα Baudouin 6 κύλινδρων
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
30kVA μικρές σιωπηλές γεννήτριες ντίζελ Deutz υψηλής απόδοσης 3 φάσης
| Προϊόν: | Μικρή σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Volatge: | 400 / 230 V |
35kVA γεννήτρια ντίζελ Duetz με 100A σε ενσωματωμένο αυτόματο διακόπτη μεταφοράς 28kW ψύξη νερού
| Προϊόν: | Σύνολο γεννητριών diesel Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
40kVA Baudouin Diesel Generator Set 50Hz Diesel Electric Power Generator για οικιακή χρήση
| Προϊόν: | Συσκευή γεννήτριας 40kVA Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ 75kVA χαμηλού θορύβου με κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | σιωπηλό σύνολο γεννητριών diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Γεννήτρια χαμηλού θορύβου |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Prime 50kVA YTO γεννήτριες Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με κινέζικο κινητήρα ντίζελ για οικιακή χρήση
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / Silent / Mobile / Super Silent Type |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
48kVA Ντίζελ γεννήτριες 38kW 3 φάσης 60Hz ανοιχτού τύπου
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 38kW / 48kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 42kW / 52kVA |
50kVA 40kW Deutz γεννήτρια ντίζελ
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 40kW / 50kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 44kW / 55kVA |
50hz ήσυχος γεννήτης ντίζελ 352kva για ηλεκτρική ενέργεια
| Τύπος: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος: | 289kVA - 1125kVA |
| Μάρκα κινητήρα: | VMAN |


