Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Τρεις φάσεις 8kW γεννήτρια ηχομόνωση SDEC γεννήτρια με κινητήρα 3 κυλίνδρων για οικιακή χρήση
| Type: | Silent |
|---|---|
| Product Name: | SDEC Genset |
| Phase No.: | 3P |
Prime 50kVA YTO γεννήτριες Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με κινέζικο κινητήρα ντίζελ για οικιακή χρήση
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / Silent / Mobile / Super Silent Type |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβος κλειστός 65kVA γεννήτης ντίζελ Genset YTO που τροφοδοτείται από 1500 στροφές ανά λεπτό
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Τύπος: | Ανοιχτός / Αθόρυβος / Κινητός / Υπερ-Αθόρυβος τύπος |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
1500 στροφές ανά λεπτό 12kW SDEC Genset China Generator με σιωπηλό κλειστό κάλυμμα για χρήση ηλεκτρικής ενέργειας
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
4 κύλινδροι 16kW γεννήτρια για ενοικίαση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Σε αναμονή 28kW Diesel Genset Ηλεκτρική Γεννήτρια με 63A ATS ενσωματωμένη για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Ηλεκτρονικό ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος μεμονωμένης φάσης ή τριών φάσεων |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Πρωταρχικό συγκρότημα γεννήτριας 138kVA Αθόρυβος γεννήτης Deutz με ελεγκτή λειτουργίας AMF
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 72dB (A) @ 7m |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
3 κύλινδροι 35kVA γεννήτης Αθόρυβος κινητήρας Perkins γεννήτης με ηχομόνωση κάλυψη για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Φάση 3 |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
1800 στροφές ανά λεπτό 20kW Σιωπηλή γεννήτρια σούπερ σιωπηλή γεννήτρια Weichai σε αναμονή για εμπορικά κτίρια
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Δοκιμαστική μονάδα |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Βεϊφάνγκ Ρικάρντο 63kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με κινητήρα ντίζελ 1500rpm για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |


