Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Συνεχή μονάχα φάση σιωπηλή γεννήτρια σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 21kVA με δεξαμενή καυσίμου 850L
| Τύπος γεννήματος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Ισουζού |
| Μοντέλο κινητήρα: | JE493DB-04 |
Εξωτερικός οικιακός γεννήτης ντίζελ προστατευτικός από βροχή SDEC γεννήτρια 352kW σε αναμονή
| Ετικέτα: | TECGEN POWER |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Αδιάβροχο εξωτερικό |
| Μοντέλο κινητήρα: | SDEC SC13E550D2 |
Τριφασική γεννήτρια υποστήριξης ηχομόνωση γεννήτρια κινητήρα ντίζελ 37kVA prime 41kVA σε αναμονή
| Προϊόν: | εφεδρική γεννήτρια |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Ηχομόνωση |
| Κωδικός ΕΣ: | 8502110000 |
60Hz ντίζελ γεννήτρια υποστήριξης 26kVA ντίζελ γεννήτρια με βροχοπροστατευτική βεράντα
| Τύπος: | Χαμηλός θόρυβος ήσυχος |
|---|---|
| Χρήση: | Ηλεκτρονική γεννήτρια |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
25kW Νεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ ηχομόνωση γεννήτρια για ξενοδοχεία
| Ψύξη: | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ηχομόνωση |
| Φάση γεννήσεως: | τρίτη φάση |
53kVA Περκίνς γεννήτριες ντίζελ 60Hz ηχομόνωση Περκίνς γεννήτρια με Ατ
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Perkins |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
31kVA Ρικάρντο γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου γεννήτριες ντίζελ με διαχωριστή νερού καυσίμου
| Προϊόν: | Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Συχνότητα: | 50Hz |
20kW αεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ με αεροψυγμένο κινητήρα F3L912
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
60Hz 352kW σε αναμονή γεννήτρια Yuchai γεννήτρια ντίζελ για κέντρα δεδομένων
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Yuchai |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τύπος: | Ανοικτή βάση |
25kW Αεροψυκτικό πετρελαιοκίνητο κινητήρα γεννήτρια γεννήτρια ψύξης με αέρα F4L912
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |


