Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
35kW εφεδρική γεννήτρια ricardo ricardo γεννήτριες ντίζελ με κουτί 63A
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης Ρικάρντο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | Βέιφανγκ Ρικάρντο. |
Υδατοψυγμένες γεννήτριες σιωπηλής ισχύος FAWDE Genset με κινητήρα 4 κύλινδρων 6 κυλινδρών
| Ονομασία προϊόντος: | Αθόρυβη γεννήτρια ρεύματος |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | FAWDE |
| παραγωγή μηχανών: | 19 kW έως 385 kW μέγιστο |
47kVA Ηλεκτρογεννήτρια εφεδρικής ισχύος ricardo γεννήτριες ντίζελ με αγωγούς και διακόπτη και φορτιστή
| Χρήση: | Χρήση αντιγράφων ασφαλείας |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |
3 φάσεις γεννήτριας ντίζελ Baudouin για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ
| Τύπος: | Ανοιχτό / Αθόρυβο / Κινητό / Κωνέλι Αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1500 στροφές / 1800 στροφές |
Ηχομόνωτο σύνολο γεννήτριας Deutz 100kVA
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία γεννήματος: | Γεννήτρια diesel Deutz |
| Μηχανή: | Ντεούτς |
Τρι φάση ISUZU πετρελαιοκίνητης γεννήτριας σιωπηλή γεννήτριας ισχύος με JX ISUZU πετρελαιοκίνητη μηχανή
| Τύπος: | Σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τρέιλερ. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | JX ISUZU |
6 κύλινδρος Αεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ 91kW γεννήτρια ντίζελ με αεροψυγμένο κινητήρα ντίζελ
| Προϊόν: | γεννήτρια ντίζελ με ψύξη αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Ηλεκτρονικοί γεννήτες ανοικτού τύπου 70 kW με ψύξη αέρα
| Προϊόν: | γεννήτρια ντίζελ με ψύξη αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Ρικάρντο 110kW ντίζελ γεννήτρια γεννήτρια εφεδρικής λειτουργίας με κινητήρα 6 κύλινδρων R6105IZLD για εξωτερική χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Χρήση: | Χρήση εφεδρικής χρήσης |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Συμπίεση 32kW China Genset Yangdong γεννήτρια ντίζελ με ATS για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | 3η φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |


