Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
Σε αναμονή 47kVA Yuchai κινητήρα ντίζελ γεννήτρια γεννήτρια με ηχομόνωση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
Σε αναμονή 53kW Yuchai γεννήτρια ηλεκτρικής ενέργειας για εμπορικά κτίρια
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
1640kW Standby Perkins Power Genset Open Type Genset Για το κτίριο Εφεδρική ισχύ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | Περκινς Ντίζελ Power Genset |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Επικεφαλής γεννήτρια Perkins Genset 1800kW Perkins Diesel με 12κύλινδρο κινητήρα ντίζελ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | Περκινς Ντίζελ Power Genset |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Γεννήτριες ντίζελ της σειράς Weichai Γεννήτριες Weichai κυμαίνονται από 23kVA έως 2500kVA
| Προϊόν: | Γεννήτρια ντίζελ σειράς Weichai |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220/230/240//380/400/415V |
Γεννήτρια ντίζελ με ψύξη νερού με ισχύ 20 kW 35 kW 110 kW 165 kW 440 kW
| Προϊόν: | Γενέτ σειράς Yuchai |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120, 208, 220, 230, 240, 380, 400, 415V |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Κινέζικος γεννήτης κινητήρα ντίζελ Yangdong Genset με μονάδα παραγωγής τριών φάσεων
| Τύπος: | Ανοιχτό, σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τύπου ρυμουλκούμενου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Γιανγκντόνγκ |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Κίνα κινητήρες γεννήτριες SDEC γεννήτριες έως 800kW για αδιάλειπτη παροχή ενέργειας
| Τύπος: | Ανοιχτό, σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τύπου ρυμουλκούμενου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | SDEC |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Γεννήτριες κινητήρων 3 φάσης Perkins Γεννήτριες πετρελαίου Perkins για αδιάκοπη εφεδρική τροφοδοσία
| Τύπος: | Τύπος τροχοφόρου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Εφεδρική χρήση σιωπηλής γεννήτριας Ricardo Diesel Generators με σειρά K2100 K4100 K6100
| Προϊόν: | Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Τύπος CKD, ανοικτός, σιωπηλός |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1500 στροφές / 1800 στροφές |


