Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
250kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 50Hz 220 380V 230 400V
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Χρώματα: | RAL Κανονικά χρώματα ή προσαρμοσμένα |
| Συχνότητα: | 50Hz |
60HZ 25KVA 20KW Cummins σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για αξιόπιστη παροχή ενέργειας
| Τύπος προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Διατήρηση: | Εύκολα. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
35kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 60Hz 220V 127V ηχομόνωση Σιωπηλή
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Αθόρυβοι / υπερ-αθόρυβοι τύποι Cummins γεννήτριες ντίζελ 60Hz 220V τάση
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
60Hz Cummins τροφοδοτούμενη γεννήτρια 220V 240V 440V 460V με Stamford εναλλακτικό
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
Αθόρυβοι γεννήτες ντίζελ Cummins 50Hz 60Hz 20kVA-2500kVA
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
Ντίζελ 150 Kva Cummins γεννήτρια 60HZ 220V 240V 440V 460V
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
Αθόρυβοι 80KW Cummins γεννήτριες ντίζελ 60HZ 220V 100KVA
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
60Hz Cummins 3 φάσης γεννήτρια ντίζελ 25kVA-1500kVA
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
25kVA-2500kVA 60Hz Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |


