Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
18kW Baudouin κινητήρα γεννήτρια σύνολο ηλεκτρική γεννήτρια για οικιακή χρήση
| Χρήση: | Εφεδρικός |
|---|---|
| Προϊόν: | σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Baudouin |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
FAWDE γεννήτης ντίζελ 41kVA κινέζικος γεννήτης ντίζελ με γεννήτη χωρίς βούρτσα
| Ετικέτα: | Γεννήτρια diesel Fawde |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Κατηγορία ισχύος: | 38kVA |
Αθόρυβες βιομηχανικές γεννήτριες ντίζελ 50kVA FAWDE γεννήτρια με γεννήτη Stamford
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | FAWDE |
| Μοντέλο κινητήρα: | 4DX22-65D-HMS60W |
Γεννήτρια ντίζελ Fawde 60kVA αθόρυβη 3 φάσης με ηχομόνωση
| Προϊόν: | Σιωπηλό σύνολο γεννητριών |
|---|---|
| Χρήση: | Εφεδρική ισχύς |
| Μηχανή: | Δοκιμαστική μονάδα |
60Hz γεννήτρια ισχύος ντίζελ 22kW κινεζική γεννήτρια κινητήρα ντίζελ για έκτακτη χρήση
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
26kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 60Hz γεννήτρια για την αγορά εφεδρικής ενέργειας
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Τετάρτη: | 480 / 256 / 220 / 208 / 120 / 110V |
60Hz γεννήτριες ντίζελ 16kVA Yangdong γεννήτρια σιωπηλός τύπος με 18μηνη εγγύηση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL ή προσαρμοσμένο |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ τύπου σε αναμονή 55kva αθόρυβος γεννήτης τύπου με κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Ησυχία γεννήτριας τύπου 50kW ησυχία dg για την επείγουσα παροχή ηλεκτρικής ενέργειας στο σπίτι
| Τύπος: | Ησυχία γεννήτριας τύπου |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη: | 50 kW / 63 kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 55kW / 69kVA |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ 75kVA χαμηλού θορύβου με κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | σιωπηλό σύνολο γεννητριών diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Γεννήτρια χαμηλού θορύβου |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |


