Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ cummins ] αγώνας 296 προϊόντα.
31kW Isuzu γεννήτρια ντίζελ σιωπηλή γεννήτρια ισχύος που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ JX Isuzu
| Ενίσχυση Genset σε αναμονή: | I39kVA / 31kW |
|---|---|
| Επιλογές εξοπλισμού: | ATS, θερμαντήρας νερού, τηλεχειριστήριο |
| Τύπος εξόδου: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
36kW JX Isuzu 60Hz σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ που τροφοδοτείται από JX Isuzu κινητήρα ψύξης με νερό
| Εναλλακτικός: | Εναλλακτικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος χωρίς βούρτσα |
|---|---|
| Δυνατότητα Genset: | 45KVA / 36KW |
| Μοντέλο κινητήρα: | JX ISUZU JE493ZLDB-01 |
63kVA JX Isuzu Diesel σιωπηλό γεννήτη 60Hz Με κινητήρα JX Isuzu για συνεχή χρήση
| Εναλλακτικός: | Εναλλακτικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος χωρίς βούρτσα |
|---|---|
| Ενίσχυση Genset σε αναμονή: | 69kVA / 50kW |
| Μοντέλο κινητήρα: | JX ISUZU JE493ZLDC-01 |
110kVA Yuchai γεννήτρια σιωπηλού τύπου ντίζελ με εναλλακτικό τύπου χωρίς βούρτσα για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
160kVA κινητήρας γεννήτριας Deutz αθόρυβος γεννήτης Deutz με εναλλακτικό Stamord για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/380V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
24kW γεννήτριες YTO 3 κυλίνδρων με ηχομονωμένη κλειστή βιτρίνα για εξωτερική χρήση
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια ντίζελ YTO |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Μάρκα κινητήρα: | YTO |
Ενιαία φάση 38kW γεννήτρια γεννήτρια 60Hz για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
280kW Yuchai Generator Silent Diesel Genset με κινέζικο κινητήρα ντίζελ 1500rpm
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αναμονή 210kW China Genset Vman Ντίζελ Γεννήτρια με Leroy Somer εναλλακτικό για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | VMAN |
Αθόρυβος γεννήτης 33kVA Genset Weichai με εναλλακτικό Stamford για αξιόπιστη ενέργεια
| Type: | Soundproof |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Voltage: | 220/380V |


