Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
13KVA-375KVA Prime Ricardo γεννήτριες ντίζελ
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel του Ricardo |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 400 / 230V |
Ναυτική γεννήτρια ντίζελ 150kW Weichai Ναυτική γεννήτρια ντίζελ με ανταλλάκτη θερμαντήρα νερού
| προϊόν: | Θαλάσσια γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Χρήση: | Ναυτική χρήση |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Isuzu γεννήτρια ντίζελ 30kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με αντίγραφο Denyo ηχομόνωση κάλυψη
| Προϊόν: | Σετ γεννητριών Isuzu Diesel |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Soundproof τύπος |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
28kVA Isuzu σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ σε αναμονή 22kW Isuzu γεννήτρια για ενέργεια έκτακτης ανάγκης
| Προϊόν: | 28kVA Isuzu σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή κλειστή |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Μηχανές γεννήσεως ντίζελ Yuchai 1000kW με κινητήρα ντίζελ τύπου V 6 κυλίνδρων
| Τύπος: | Συσκευή 20ft τύπου σιωπηλή |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
21kW Yangdong diesel σιωπηλή γεννήτρια 60Hz Κίνα γεννήτρια με μπαταρία χωρίς συντήρηση
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
24kW Weifang Ricardo Ντίζελ γεννήτρια 30 Kva Με 10 ώρες λειτουργίας λειτουργεί δεξαμενή καυσίμου
| Ελεγκτής: | Ψηφιακό |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Ηχομόνωτο ηλεκτρικό γεννήτη 60kW Cummins γεννήτρια για την εμπορική παραγωγή ενέργειας
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Ρικάρντο 100kVA γεννήτρια αναμονής σιωπηλές γεννήτριες με 4κύλινδρους πετρελαιοκινητήρες
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 50Hz |
280kW σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας Cummins γεννήτρια σετ χαμηλού θορύβου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Δυνατότητα εξόδου: | 280 kW / 350 kVA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |


