Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Κύκλωμα ηλεκτροπαραγωγής Baudouin 135kVA που τροφοδοτείται από κινητήρα Baudouin 6 κύλινδρων
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
30kVA μικρές σιωπηλές γεννήτριες ντίζελ Deutz υψηλής απόδοσης 3 φάσης
| Προϊόν: | Μικρή σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Volatge: | 400 / 230 V |
35kVA γεννήτρια ντίζελ Duetz με 100A σε ενσωματωμένο αυτόματο διακόπτη μεταφοράς 28kW ψύξη νερού
| Προϊόν: | Σύνολο γεννητριών diesel Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Ρικάρντο γεννήτρια κινητήρα ντίζελ 20kW Ρικάρντο γεννήτρια ντίζελ σιωπηλή με 63A ATS Box
| Προϊόν: | Γεννήτρια κινητήρα ντίζελ Ricardo |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Σιωπηλή |
| Πρωταρχική δύναμη: | 20KW |
40kVA Baudouin Diesel Generator Set 50Hz Diesel Electric Power Generator για οικιακή χρήση
| Προϊόν: | Συσκευή γεννήτριας 40kVA Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 50Hz |
FAWDE γεννήτης ντίζελ 41kVA κινέζικος γεννήτης ντίζελ με γεννήτη χωρίς βούρτσα
| Ετικέτα: | Γεννήτρια diesel Fawde |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Κατηγορία ισχύος: | 38kVA |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ 75kVA χαμηλού θορύβου με κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | σιωπηλό σύνολο γεννητριών diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Γεννήτρια χαμηλού θορύβου |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Εξωτερικός οικιακός γεννήτης ντίζελ προστατευτικός από βροχή SDEC γεννήτρια 352kW σε αναμονή
| Ετικέτα: | TECGEN POWER |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Αδιάβροχο εξωτερικό |
| Μοντέλο κινητήρα: | SDEC SC13E550D2 |
31kVA Ρικάρντο γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου γεννήτριες ντίζελ με διαχωριστή νερού καυσίμου
| Προϊόν: | Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Prime 50kVA YTO γεννήτριες Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με κινέζικο κινητήρα ντίζελ για οικιακή χρήση
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Type: | Open / Silent / Mobile / Super Silent Type |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |


