Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Συγκρότημα γεννήτριας τύπου σιωπηλού τύπου Cummins 150kW με γεννήτη τύπου brushless
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1800rpm |
Συγκρότημα γεννήτριας Cummins 75kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με smartgen HGM6120N ελεγκτή
| Τύπος: | Ανοιχτό / Σιωπηλό / Υπερ-Σιωπηλό / Τρέιλερ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 120/127/208/220/230/240/480V |
Ηχομόνωση βαρύ φορτίο 100kW 125 Kva Cummins γεννήτρια
| Namee προϊόντων: | Σύνολο γεννητριών diesel της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
500kVA Cummins σιωπηλή γεννήτρια
| Προϊόν: | 400kW Cummins Γενέτ |
|---|---|
| Πρωτοδύναμη Genset: | 400 kW / 500 kVA |
| Δύναμη αναμονής Genset: | 440kW / 550kVA |
Στάμφορντ Cummins γεννήτριες ντίζελ 50HZ 380V 30kVA 24kW
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
310kw σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για γεωργικά πεδία συνεχής ισχύς επανειλημμένα
| Παραγωγή: | Cummins σιωπηλό Genset |
|---|---|
| Περιοχές ισχύος: | 20kVA - 1500kVA |
| Fequency: | 50Hz ή 60HZ |
Σπίτι Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ με κινητήρα DCEC 4BTA3.9-G2 Ντιζέλ με ψύξη νερού με ATS
| Χρήση: | Γεννήτρια χρήσης γης |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Freuqency: | 50Hz |
Cummins 6LTAA9.5-G3 Μηχανή Αθόρυβος γεννήτης ισχύος για 3 φάσεις / 4 καλώδια
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
| Μέγιστη έξοδος Genset: | 303kVA / 242kW |
Ηχητικά αδιάβροχο 470kW Κίνα έκανε γεννήτρια Cummins γεννήτρια με ηχητικά / καιρικά ανθεκτικά βανίκι
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Τύπος εξόδου: | Φάση 3 |
50kVA DCEC Cummins Ντίζελ γεννήτριες 40kW Prime σιωπηλός τύπος
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΑΜΦ/ΑΤΣ |
| Σύστημα ψύξης: | Νερό |


