Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Η σειρά Cummins Diesel Generators Cummins Genset κυμαίνεται από 21kVA έως 1500kVA
| Προϊόν: | Η σειρά Cummins γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220/230/240//380/400/415V |
Συνεχής 475kVA QSZ13-G3 κινητήρας ντίζελ Cummins σιωπηλή γεννήτρια για βιομηχανική χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Η γεννήτρια Cummins 190kVA είναι αθόρυβη με μπαταρία χωρίς συντήρηση.
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| ταχύτητα: | 1800rpm |
640kW Κωνσταντινούπολη σιωπηλή γεννήτρια σιωπηλή Cummins γεννήτρια για χρήση ενέργειας έκτακτης ανάγκης της τράπεζας
| Ονομασία γεννήματος: | ISO Container Silent Γενέτ |
|---|---|
| Αθόρυβος βεράντος: | Τυποποιημένη κάλυψη εμπορευματοκιβωτίου 20ft |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Συγκρότημα γεννήτριας ντίζελ ανοιχτού τύπου τύπου CKD
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Γεννητήρας σε αναμονή: | 60kW / 80kVA |
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
Αθόρυβη γεννήτρια ντίζελ 30kW Isuzu γεννήτρια ντίζελ με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου
| Τύπος Genset: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Isuzu |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 30KW / 38kVA |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Isuzu 17kW γεννήτης ντίζελ Isuzu για οικιακή χρήση
| Προϊόν: | 17kW Isuzu γεννήτρια ισχύος |
|---|---|
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Μάρκα κινητήρα: | Ισουζού |
60Hz 20kW Αθόρυβος γεννήτης αθόρυβος γεννήτης Cummins με κιβώτιο ATS 100A για κατοικημένη ηλεκτρική ενέργεια υποστήριξης
| Τύπος: | Αθόρυβος / κινητός τύπος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
60Hz Ηχομόνωση Genset 160 KVA γεννήτρια ντίζελ Προδιαγραφές ηλεκτρική γεννήτρια ρεύματος
| Ελεγκτής: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Water-cooled |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
24 kW γεννήτριες ντίζελ ανοικτού τύπου με θερμαντήρα νερού
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτό πλαίσιο |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 24kW / 30kVA |
| Έκδοση σε αναμονή: | 26kW / 33kVA |


