Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
50kVA 60kVA 40kW 48kW ανοικτές γεννήτριες ντίζελ με ελεγκτή Smartgen ATS
| Προϊόν: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | DCEC Cummins |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Ελήφθη, Στάμφορντ. |
Σε αναμονή 231kVA Ντίζελ γεννήτρια χαμηλού θορύβου με τηλεχειριστή Industrial Genset RS485
| Τύπος γεννήματος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
Ηλεκτρική κινητή γεννήτρια κινητού ρυμουλκούμενου με κινητήρα Perkins Cummins
| Μάρκα κινητήρα: | Cummins / Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Μάρκα ελεγκτή: | Smartgen / Deepsea / Deif |
Κινέζικος γεννήτης ντίζελ 35kW υπερσιωπηλός βιομηχανικός γεννήτης ντίζελ με κινητήρα FAWDE
| Προϊόν: | Βιομηχανική γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή ή υπερ-σιωπηλή |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Yuchai 619kVA με 6 κυλίνδρους ψύξης με νερό
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ντίζελ 27kW Δύναμη Genset Αθόρυβος γεννήτης ισχύος που οδηγείται από Baudouin Ντίζελ με κάλυψη
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Baudouin 80kW σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ σετ με 72dba ηχομόνωση κάλυψη για βιομηχανική χρήση
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Ανοιχτό σχήμα γεννήτρια ντίζελ 1250kVA γεννήτρια ντίζελ Weichai με εναλλακτικό
| Προϊόν: | weichai γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Ανοικτός-πλαίσιο |
| Συχνότητα: | 50Hz / 380V |
Isuzu γεννήτρια ντίζελ 30kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με αντίγραφο Denyo ηχομόνωση κάλυψη
| Προϊόν: | Σετ γεννητριών Isuzu Diesel |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Soundproof τύπος |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
1800 στροφές ανά λεπτό 58kW Ντίζελ Ηλεκτρική Γεννήτρια Yuchai ντίζελ γεννήτρια με υπερ-σιωπηλή κάλυψη
| Τύπος: | Υπερσιωπη |
|---|---|
| Προϊόν: | Ηλεκτρική γεννήτρια ντίζελ Yuchai |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


