Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
50HZ γεννήτριες diesel της Cummins
| Namee προϊόντων: | Σύνολο γεννητριών diesel |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Τρίτη φάση |
| Coolingtype: | υδρόψυξη |
475kVA Cummins ήσυχη εξωτερική γεννήτρια χαμηλό θόρυβο ηχομόνωση
| Προϊόν: | Cummins εξωτερικό Genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
400V 230V σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας που τροφοδοτούνται από κινητήρα Cummins DCEC
| Προϊόν: | Σιωπηλή γεννήτρια diesel της Cummins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
500KW Cummins βιομηχανικές γεννήτριες 550KW Cummins κινητήρας Stamford εναλλακτικό
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Σε αναμονή 176kW γεννήτρια ντίζελ ηχομόνωση γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins για εξωτερική χρήση
| Τύπος: | Τύπος ηχομόνωσης |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
10kVA-2000kVA εύκολη συντήρηση γεννήτρια με κινητήρα Cummins
| Γεννητήρας σε αναμονή: | 10kVA - 2000kVA |
|---|---|
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης |
| Πεδίο τάσης: | 220-480V |
725kva συνεχής γεννήτρια ντίζελ βαρύς γεννήτριας για αδιάλειπτη ισχύ
| Όροι χρήσης: | Αδιάλειπτη Ενέργεια |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτό πλαίσιο |
| Ονομαστική παραγωγή: | 580 kW / 725 kVA |
Η σειρά Cummins Diesel Generators Cummins Genset κυμαίνεται από 21kVA έως 1500kVA
| Προϊόν: | Η σειρά Cummins γεννήτρια ντίζελ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220/230/240//380/400/415V |
CCEC Cummins βιομηχανική γεννήτρια
| Προϊόν: | 800kW Cummins Ντίζελ Γενέτ |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 800 kW / 1000 kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 880kW / 1100kVA |
88kW 110kVA γεννήτριες ντίζελ ανοικτού τύπου με κινητήρα 6 κυλίνδρων
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |


