Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
60Hz 72kW γεννήτρια ισχύος σιωπηλή γεννήτρια ισχύος που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
72kW 89kVA 3 φάσης Weichai γεννήτρια ντίζελ 380V για πηγή ενέργειας
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Ετικέτα: | Μηχανή Weichai |
| Κατηγορία ισχύος: | 65 kW / 81 kVA |
Πρωταθλήτρια γεννήτρια ντίζελ Weichai 50Hz 1500 στροφές ανά λεπτό 45kVA
| Κατανάλωση καυσίμου: | 230g/kw.h |
|---|---|
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
| Επίπεδο θορύβου: | 68Db (α) |
36kVA γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με ονομαστική συχνότητα 50Hz για βιομηχανικές λύσεις ενέργειας
| Κατανάλωση καυσίμου: | 230g/kw.h |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 68Db (α) |
| Ετικέτα: | WEICHAI |
50Hz συχνότητα ανοιχτού τύπου γεννήτριες ντίζελ 110kW γεννήτρια ντίζελ DG με ATS
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Διατήρηση: | Εύκολα. |
50Hz 380V 40kW 50kVA ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
15KVA έως 400KVA Κινέζικες γεννήτριες ντίζελ 50HZ Fawde γεννήτρια ντίζελ σετ με ψηφιακό πίνακα ελέγχου
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220-440v |
| Αποτελεσματικότητα: | Υψηλή |
Αθόρυβος κλειστός γεννήτης ντίζελ 55kw Prime για αδιάκοπη παροχή ενέργειας
| Τύπος Genset: | Αθόρυβο Κλειστό Γενέτ |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 55KW |
| Έκδοση σε αναμονή: | 61KW |
23kW σιωπηλή γεννήτρια Genset Yangdong ντίζελ με σιωπηλή κλειστή κάλυψη για αναμονή
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Yangdong |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 50hz |


