Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ηλεκτρονικοί γεννήτες ανοικτού τύπου 70 kW με ψύξη αέρα
| Προϊόν: | γεννήτρια ντίζελ με ψύξη αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Αθόρυβος κλειστός 65kVA γεννήτης ντίζελ Genset YTO που τροφοδοτείται από 1500 στροφές ανά λεπτό
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Τύπος: | Ανοιχτός / Αθόρυβος / Κινητός / Υπερ-Αθόρυβος τύπος |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Ηχομόνωτες σιωπηλές γεννήτριες ισχύος 24kW 30kVA Deutz Diesel Engine Genset
| Πίνακας ελέγχου: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφέρει |
| Μηχανή: | Deutz |
9kW θαλάσσιος γεννήτης ντίζελ με σύστημα ψύξης με αντλία θαλάσσιου νερού
| Παραγωγή: | Θαλάσσια γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 9kW / 11kVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Επικεφαλής γεννήτρια Perkins Genset 1800kW Perkins Diesel με 12κύλινδρο κινητήρα ντίζελ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | Περκινς Ντίζελ Power Genset |
| Συχνότητα: | 50Hz |
28kVA κινητήρας ντίζελ Κίνα μάρκα 22kW SDEC 25kva γεννήτρια ντίζελ
| Σύστημα ελέγχου: | Smartgen/βαθύβιος/ComAp |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Water-cooled |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστική μονάδα |
300kW Prime 375kVA Cummins Generator με υγρή ψύξη με ελεγκτή DEIF
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 300 kW / 375 kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 330 kW / 413 kVA |
60Hz Cummins ντίζελ γεννήτρια 40kW σιωπηλή ντίζελ γεννήτρια με ηχοστεγμένη βιτρίνα
| Τύπος: | Αθόρυβο / Ηχομονωμένο / Υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
Cummins 750kW γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου γεννήτρια για εργοστάσιο ενέργεια έκτακτης ανάγκης
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 750 kw |
| Στάνμπι Πάουερ: | 825 kW |
35kW κινητήρας ντίζελ Γενέτ Σιωπηλή Cummins γεννήτρια με υπερ-σιωπηλή κάλυψη για χρήση ενέργειας της τράπεζας
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |


