Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Cummins 94kVA Generator Set Ηχομόνωτος γεννήτης ντίζελ 83kW Max Για συνεχή χρήση
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Ανοιχτό πλαίσιο 48kW Genset Cummins γεννήτρια ντίζελ με 8 ώρες λειτουργίας βάση δεξαμενής καυσίμου
| Τύπος γεννήματος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/230/240/380/400/415V |
| Συχνότητα: | 50Hz |
60Hz σε αναμονή 264kW γεννήτρια ντίζελ Yuchai γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μάρκα κινητήρα: | YUCHAI |
60Hz diesel γεννήτρια σύνολο Max 25kVA Yangdong γεννήτρια με 4 κυλίνδρους μηχανή ψύξης με νερό
| Τύπος: | Αθόρυβο / Ηχομονωμένο / Υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Γιανγκντόνγκ |
Ηλεκτρονική γεννήτρια μονοφασικής μορφής 16kW 20kVA
| Τύπος εξόδου: | Ενιαία φάση εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
| Συχνότητα: | 50Hz |
22kW γεννήτριες πετρελαϊκής ενέργειας για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ 28kVA / 30kVA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
22kW Ρικάρντο γεννήτριες ντίζελ ανοιχτού τύπου 28kVA 400 / 230V
| Προϊόν: | 28kVA Ricardo Standby Γεννήτρια |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 22kW / 28kVA |
85kVA Ντίζελ Εφεδρική Γεννήτρια Weifang Ricardo Ντίζελ Εφεδρική Γεννήτρια
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Χρήση: | Εφεδρική ισχύς |
| Συχνότητα: | 50Hz |
80kW Weifang Ricardo γεννήτριες ντίζελ 4RT55-88D 4 κύλινδρος γεννήτρια ντίζελ 100kVA Για ποικίλες εφαρμογές
| Προϊόν: | 80kW Ricardo Γενέτ |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 80kW / 100kVA |
Πρωταρχικός γεννήτης ντίζελ ανοικτού τύπου Genset 800kW με κινητήρα ντίζελ 12 κυλίνδρων για εφεδρική ισχύ
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Μοντέλο κινητήρα: | 12M26D1012E201 |


