Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
50kW Weifang Ricardo Ντίζελ γεννήτριες N4105ZDS 4 κύλινδρος γεννήτρια 63kVA Για ποικίλες εφαρμογές
| Προϊόν: | 80kW Ricardo Γενέτ |
|---|---|
| Χρήση: | Κοινή μονάδα, μονάδα αναμονής, προσωπικό έκτακτης ανάγκης |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 50 kW / 63 kVA |
32kW Yangdong Genset Αθόρυβο Diesel Genset με λειτουργία AMF για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | 3η φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
120kW ντίζελ γεννήτρια αθόρυβη Yuchai γεννήτρια 1800rpm για εξωτερική χρήση υποστήριξης
| Τύπος: | Μονάδα ηχομόνωσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1800rpm |
45kVA Yangdong γεννήτρια σιωπηλή 60Hz γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινέζικο κινητήρα ντίζελ για χρήση σε αναμονή
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Τετάρτη: | 230V |
50Hz συχνότητα Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ Super Silent 80kVA Με νερό ψύξη κινητήρα ντίζελ
| Μάρκα κινητήρα: | Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50/60 Hz |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Meccalte / Tecgen |
22kW ήσυχη γεννήτρια ντίζελ που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ Y495D με δεξαμενή καυσίμου στη βάση του πλαισίου
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης και υποστήριξη |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλή κλειστή |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Μικρός κινητήρας ντίζελ 20kW αδιάλειπτο ζευγάρι με εναλλακτικό Leroy Somer
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης τύπου Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208 /120V |
Αθόρυβοι 225kVA ηλεκτρικοί γεννήτριες πετρελαίου Perkins με κινητήρα ψύξης με νερό
| Εξόρυξη ισχύος: | 180 kW / 225 kVA |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤68dB (Α) |
| Συχνότητα: | 50Hz |
50Hz γεννήτρια ντίζελ 45kVA Baudouin γεννήτρια ντίζελ με πιστοποιητικό CE
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Baudouin |
| Μοντέλο κινητήρα: | 4M06G50/5 |
Γεννήτρια ντίζελ Fawde 60kVA αθόρυβη 3 φάσης με ηχομόνωση
| Προϊόν: | Σιωπηλό σύνολο γεννητριών |
|---|---|
| Χρήση: | Εφεδρική ισχύς |
| Μηχανή: | Δοκιμαστική μονάδα |


