Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
60Hz γεννήτρια ισχύος ντίζελ 22kW κινεζική γεννήτρια κινητήρα ντίζελ για έκτακτη χρήση
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μέθοδος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
20kW αεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ με αεροψυγμένο κινητήρα F3L912
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Τρι φάση ISUZU πετρελαιοκίνητης γεννήτριας σιωπηλή γεννήτριας ισχύος με JX ISUZU πετρελαιοκίνητη μηχανή
| Τύπος: | Σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τρέιλερ. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | JX ISUZU |
31kW Isuzu γεννήτρια ντίζελ σιωπηλή γεννήτρια ισχύος που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ JX Isuzu
| Ενίσχυση Genset σε αναμονή: | I39kVA / 31kW |
|---|---|
| Επιλογές εξοπλισμού: | ATS, θερμαντήρας νερού, τηλεχειριστήριο |
| Τύπος εξόδου: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
280kW Yuchai Generator Silent Diesel Genset με κινέζικο κινητήρα ντίζελ 1500rpm
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αναμονή 210kW China Genset Vman Ντίζελ Γεννήτρια με Leroy Somer εναλλακτικό για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | VMAN |
70kVA 77kVA Μηχανή Deutz Βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης τύπου Deutz |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz |
| Volatge: | 208/120V |
196kW 60Hz αυτοεκκίνηση γεννήτρια ντίζελ με 300A ενσωματωμένο στο ATS
| Χώρος χρήσης Τύπος μονάδας: | Τύπος αυτοματισμού χαμηλού θορύβου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Τετάρτη: | 480V |
Αθόρυβες βιομηχανικές γεννήτριες ντίζελ 50kVA FAWDE γεννήτρια με γεννήτη Stamford
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | FAWDE |
| Μοντέλο κινητήρα: | 4DX22-65D-HMS60W |
26kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 60Hz γεννήτρια για την αγορά εφεδρικής ενέργειας
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Τύπος: | Αθόρυβο / υπερ-αθόρυβο |
| Τετάρτη: | 480 / 256 / 220 / 208 / 120 / 110V |


