Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
60Hz γεννήτριες ντίζελ 16kVA Yangdong γεννήτρια σιωπηλός τύπος με 18μηνη εγγύηση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Χρώμα: | RAL ή προσαρμοσμένο |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
25kW Αεροψυκτικό πετρελαιοκίνητο κινητήρα γεννήτρια γεννήτρια ψύξης με αέρα F4L912
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Μάρκα κινητήρα: | Μπέινι |
Σε αναμονή 53kW Yuchai γεννήτρια ηλεκτρικής ενέργειας για εμπορικά κτίρια
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |
Κινέζικος γεννήτης κινητήρα ντίζελ Yangdong Genset με μονάδα παραγωγής τριών φάσεων
| Τύπος: | Ανοιχτό, σιωπηλό, υπερ-σιωπηλό, τύπου ρυμουλκούμενου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Γιανγκντόνγκ |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
3 φάσεις γεννήτριας ντίζελ Baudouin για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ
| Τύπος: | Ανοιχτό / Αθόρυβο / Κινητό / Κωνέλι Αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
| ΓΙΑΡΙΑ: | 1500 στροφές / 1800 στροφές |
Ρικάρντο 110kW ντίζελ γεννήτρια γεννήτρια εφεδρικής λειτουργίας με κινητήρα 6 κύλινδρων R6105IZLD για εξωτερική χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Χρήση: | Χρήση εφεδρικής χρήσης |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Συμπίεση 32kW China Genset Yangdong γεννήτρια ντίζελ με ATS για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | 3η φάση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
50kVA 1800rpm Weichai γεννήτρια ντίζελ με ηχομόνωση
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Μοντέλο κινητήρα: | WP2.3D58E201 |
36kW JX Isuzu 60Hz σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ που τροφοδοτείται από JX Isuzu κινητήρα ψύξης με νερό
| Εναλλακτικός: | Εναλλακτικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος χωρίς βούρτσα |
|---|---|
| Δυνατότητα Genset: | 45KVA / 36KW |
| Μοντέλο κινητήρα: | JX ISUZU JE493ZLDB-01 |
Σε αναμονή 28kW Diesel Genset Ηλεκτρική Γεννήτρια με 63A ATS ενσωματωμένη για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Ηλεκτρονικό ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος μεμονωμένης φάσης ή τριών φάσεων |
| Συχνότητα: | 50Hz |


