Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Βεϊφάνγκ Ρικάρντο 63kVA σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ με κινητήρα ντίζελ 1500rpm για έκτακτη χρήση
| Τύπος: | Αθόρυβο και ηχομόνωτο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |
90kW γεννήτρια ντίζελ 113kVA Deutz γεννήτρια ντίζελ σύνολο σιωπηλός τύπος με ενσωματωμένο ATS
| Τύπος μονάδας: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
60Hz γεννήτρια ντίζελ 56kVA γεννήτρια FAWDE με ηχομόνωση για εξωτερική χρήση
| Τύπος γεννήματος: | Αδυναμία θέρμανσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Ονομαστική παραγωγή: | 45kW / 56kVA |
25kW Νεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ ηχομόνωση γεννήτρια για ξενοδοχεία
| Ψύξη: | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ηχομόνωση |
| Φάση γεννήσεως: | τρίτη φάση |
Γεννήτριες κινητήρων 3 φάσης Perkins Γεννήτριες πετρελαίου Perkins για αδιάκοπη εφεδρική τροφοδοσία
| Τύπος: | Τύπος τροχοφόρου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
35kW εφεδρική γεννήτρια ricardo ricardo γεννήτριες ντίζελ με κουτί 63A
| Προϊόν: | Αθόρυβος γεννήτης Ρικάρντο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | Βέιφανγκ Ρικάρντο. |
Αθόρυβος γεννήτης ντίζελ Weichai Set 350kW Weichai Genset Με βιομηχανικό βαθμό Muffler
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μοντέλο κινητήρα: | WP13D440E310 |
52kW Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ συνδυασμένες με Stamford Brushless εναλλακτικό
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Perkins |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
20kVA Πέρκινς γεννήτριες ντίζελ 16kW ζευγάρι με Stamford Brushless εναλλακτικό
| Προϊόν: | Πέρκινς Γενέτ |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβη γεννήτρια ντίζελ 75kVA γεννήτρια κινητήρα Ricardo με δεξαμενή καυσίμου λειτουργίας 8 ωρών
| Προϊόν: | γεννήτρια μηχανών του Ricardo |
|---|---|
| Πρωταρχική δύναμη: | 75kVA |
| Μέγιστη ισχύς: | 83kVA |


