Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Γεννήτρια ισχύος Baudouin 35kVA 28kW γεννήτρια κινητήρα ντίζελ για συνεχή λειτουργία
| Προϊόν: | Γεννήτρια ενέργειας Βαδουίνου |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 440V/415V/400V/380V/230V/220V/110V |
Συνεχή μονάχα φάση σιωπηλή γεννήτρια σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 21kVA με δεξαμενή καυσίμου 850L
| Τύπος γεννήματος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Ισουζού |
| Μοντέλο κινητήρα: | JE493DB-04 |
47kVA Ηλεκτρογεννήτρια εφεδρικής ισχύος ricardo γεννήτριες ντίζελ με αγωγούς και διακόπτη και φορτιστή
| Χρήση: | Χρήση αντιγράφων ασφαλείας |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | ΡΙΚΑΡΔΟ |
80kW Κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενων
| Τύπος γεννήματος: | Κινητό και ρυμουλκούμενο |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
9kVA 10kVA Εναλλακτικός κινητήρας ντίζελ σε αναμονή Γενέτ τροφοδοτείται από κινητήρα Yangdong
| Προϊόν: | Η γεννήτρια αναμονής Yangdong |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 9kVA - 11kVA |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Γεννήτρια ντίζελ με ψύξη νερού με ισχύ 20 kW 35 kW 110 kW 165 kW 440 kW
| Προϊόν: | Γενέτ σειράς Yuchai |
|---|---|
| Τετάρτη: | 120, 208, 220, 230, 240, 380, 400, 415V |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Σε αναμονή 39kW Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Genset με πολυχρωματική ηχομόνωση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 230V |
Ηχομόνωτες γεννήτριες πετρελαίου Perkins
| Προϊόν: | perkins soundproof γεννήτρια |
|---|---|
| Εξαγωγή Genset: | 75kVA / 90kVA |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
12kW συνεχής λειτουργία Περκινς γεννήτριες ντίζελ με Stamford Brushless εναλλακτικός μηχανισμός Ασφάλεια καιρού Αισθητομόνωση
| Προϊόν: | perkins σιωπηλό genset |
|---|---|
| Χρήση: | αδιάλειπτη παροχή ενέργειας |
| Πιστοποιητικό: | Εφαρμογή της παρούσας οδηγίας |
60Hz 352kW σε αναμονή γεννήτρια Yuchai γεννήτρια ντίζελ για κέντρα δεδομένων
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Yuchai |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τύπος: | Ανοικτή βάση |


