Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
3 φάσης Cummins γεννήτρια ντίζελ με ανοιχτό / σιωπηλό / κινητό τύπο έως 1500kVA
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Stamford / Leroy Somer / Tecgen / Meccalte |
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA--1500kVA |
280KW 350KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με ψύξη νερού χαμηλό θόρυβο
| Τύπος προϊόντος: | γεννήτριες diesel |
|---|---|
| Διατήρηση: | Εύκολα. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
USEσυσκευαστικό ηλεκτρικό κινητήρα
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Επιλογές: | Ανθεκτικά περιβλήματα, διακόπτες αυτόματης μεταφοράς, κλπ. |
| Επίπεδο θορύβου: | Τόσο χαμηλά όσο 65 dB (A) |
60HZ 275KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ 300KVA 220KW 240KW Βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ stand by
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
75kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με αυτόματο διακόπτη μεταφοράς 60Hz 127V 220V
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
25kVA-2500kVA 60Hz Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
110KW σιωπηλή Cummins γεννήτρια σύνολο
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
400KVA 440KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ χαμηλό θόρυβο
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
| Σύστημα εκκίνησης: | Ηλεκτρικός/εγχειρίδιο |
Ανοιχτός ήσυχος τύπος 60Hz 220V Cummins βιομηχανική γεννήτρια
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Επιλογές: | Αυτόματος διακόπτης μεταφοράς (ATS) |
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
750kVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με CCEC KTA38-G2 για βιομηχανικό τομέα
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | CCEC Cummins |
| Δυναμική μάρκα: | Λιρόι Σόμερ |


