Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Κινητή γεννήτρια τύπου ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset 40kW / 50kVA με 2/4 τροχούς
| Τύπος: | Τύπος ρυμουλκούμενου κινητής γεννήτριας |
|---|---|
| Τροχός: | Δύο τροχές / Τέσσερις τροχές |
| Συχνότητα: | 50Hz / 60Hz |
Ανθεκτικό Cummins Dg Set Gensets 25KVA 30KVA 45KVA
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη: | 380V, 400V, 415V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
Πρωταρχική ισχύς 20KVA 16KW Cummins Generator Set με Δανία DEIF ελεγκτή
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
| Τετάρτη: | 380V, 400V, 415V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
Αθόρυβοι 84kW γεννήτριες ντίζελ Cummins με ελεγκτή DEIF για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
208V Cummins γεννήτριες ντίζελ
| Παραγωγή: | cummins genset |
|---|---|
| Παραγωγή ποσοστού: | 28kW / 35kVA |
| Εφεδρική παραγωγή: | 31kW /39kVA |
240kW 60Hz γεννήτρια ντίζελ με ηλεκτρικό ρυθμιστή ταχύτητας
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
|---|---|
| Κανονισμός τάσης: | AVR |
| Κυβερνήτης ταχύτητας: | Ηλεκτρικό |
1340kW Cummins Ντίζελ Γεννήτρια Με 40ft Κωντέινερ Canopy Powered By CCEC KTA50-G15X
| Τύπος γεννήματος: | 40ft Container Σιωπηλό Genset |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 1340kW / 1675kVA |
| Μοντέλο κινητήρα: | Cummins KTA50-G15X |
480v Cummins 200kw Ντίζελ γεννήτρια ανοιχτού πλαισίου Δυναμικό εύρος Από 16kw - 1200kw
| Τύπος: | Ανοικτό πλαίσιο |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 250 kW / 200 kW |
Πρωτεύον 260kW Cummins γεννήτρια Εγκαταστάσεις σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ για συνεχή παροχή ενέργειας
| Τύπος: | Soundproof τύπος |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
125kVA κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset με ρυμουλκούμενο για ρυμουλκούμενη λειτουργία με αυτοκίνητο
| Τύπος: | Κινητό ρυμουλκό |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Ετικέτα: | Κάμινς |


