Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
19kW ηλεκτρική γεννήτρια ντίζελ 4 κύλινδρος γεννήτρια ντίζελ με αυτόματο έλεγχο τάσης
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτές γεννήτριες diesel τύπων |
| Αριθμός φιάλων: | 4 κύλινδρος |
Ανοικτή γεννήτρια πετρελαίου τύπου 60Hz Cummins 55kW για ενοικίαση
| Τύπος: | ανοικτή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60HZ |
| Βαθμολογήστε την ταχύτητα: | 1800rpm |
Μαξ 500kVA Cummins ήσυχη γεννήτρια με 800A ATS κουτί για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
1800rpm 45kVA γεννήτρια σιωπηλή Cummins γεννήτρια επιλογή με κινητό τύπο για εύκολη κινητή
| Τύπος: | Αθόρυβος / κινητός τύπος |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | cummins γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
32kW DCEC Ηχομόνωση 40 Kva Cummins Γεννήτρια από Cummins 4BT3.9-G1 κινητήρα ντίζελ
| Προϊόν: | 32kW Cummins Γενέτ |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 32 KW |
| Δύναμη αναμονής: | 35KW |
Επικεφαλής 20kVA 22kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
220kW DG γεννήτρια ντίζελ 300kVA αναμονή νεροψυγμένη γεννήτρια ντίζελ με ψηφιακό χειριστή
| Αριθμός φιάλων: | 6 κύλινδρος |
|---|---|
| Κανονισμός τάσης: | AVR |
| Πεδίο τάσης: | 220-440v |
80KVA γεννήτρια ντίζελ Cummins 4BTAA3.9-G11 50Hz Αναμονή ισχύος 88KVA
| Namee προϊόντων: | Γεννήτρια της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
90KVA Cummins Σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 50Hz Πρωτογεννήτρια 82KVA 65KW
| Namee προϊόντων: | Γεννήτρια της Cummins |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
210 kW βιομηχανική γεννήτρια ντίζελ έκτακτης ανάγκης 60 Hz diesel genset για βιομηχανική τροφοδοσία
| Προϊόν: | Γεννήτριες diesel της Cummins |
|---|---|
| Τύπος Genset: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


