Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Υπερσιωπηλή γεννήτρια καυσίμων Cummins 26kW με έξοδο
| Τύπος: | Υπερσιωπηλός τύπος |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| ταχύτητα: | 1800rpm |
Ηχομόνωση 320kW Cummins γεννήτρια σιωπηλή Cummins ντίζελ γεννήτρια για συνεχή ενέργεια
| Τύπος: | Soundproof τύπος |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
900kW Cummins κινητήρα γεννήτρια ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ για συνεχείς χρήσεις
| Τύπος: | ανοικτή γεννήτρια diesel τύπων |
|---|---|
| Πρότυπη σειρά: | Τέκεν Κάμινς |
| Δυνατότητα Cummins: | 16 kW - 1200 kW |
125kVA κινητή γεννήτρια ρυμουλκούμενου Cummins Diesel Genset με ρυμουλκούμενο για ρυμουλκούμενη λειτουργία με αυτοκίνητο
| Τύπος: | Κινητό ρυμουλκό |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1800rpm |
| Ετικέτα: | Κάμινς |
Ηχομόνωση 500kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ 400kW Πρωτογεννήτρια για επείγουσα ενέργεια
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
Cummins γεννήτρια αθόρυβη γεννήτρια 263kVA Industrial με 6LTAA8.9-G3 κινητήρα ντίζελ συνεχής χρήση
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 415V/400V/380V/240V/230V/220V/208V/110V |
50HZ 150KVA 120KW Cummins γεννήτριες ντίζελ, Cummins γεννήτρια Genset
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
55KW Cummins αναμονή γεννήτριες ντίζελ με ηλεκτρική εκκίνηση 50KW για αναμονή πηγές
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
200kW Heavy Duty Cummins Ντίζελ γεννήτριες 275kVA 220kW Prime 250kVA
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
500KVA Cummins γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με ηχομόνωση Cummins γεννήτρια 400kw
| Namee προϊόντων: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοιχτό ή σιωπηλό |
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |


