Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Αθόρυβο 145kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ 60Hz γεννήτρια ντίζελ για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Σε αναμονή γεννήτρια Cummins 60Hz 50 KVA με αυτόματο διακόπτη μεταφοράς
| Συχνότητα: | 60 Hz |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
| Τύπος γεννήματος: | Αθόρυβος / υπερ-αθόρυβος |
16kW Cummins ντίζελ γεννήτρια αναμονής με 850L δεξαμενή καυσίμου για 24 ώρες λειτουργίας
| Προδιαγραφές: | Εφεδρική γεννήτρια diesel της Cummins |
|---|---|
| δύναμη ποσοστού: | 16kW / 20kVA |
| Δύναμη αναμονής: | 18kW / 22kVA |
60Hz 131kVA Cummins γεννήτρια ντίζελ ανοιχτού τύπου για επείγουσα ενέργεια
| Τύπος μονάδας: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | DCEC Cummins |
| μοντέλο κινητήρα: | 6BTA5.9-G2 |
Σε κατάσταση αναμονής 715kVA Cummins Diesel Genset ανοιχτού τύπου γεννήτρια ντίζελ για διακοπές παροχών
| Προϊόν: | Diesel Genset της Cummins |
|---|---|
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Υψηλής ισχύος 1200kW γεννήτρια ντίζελ Cummins γεννήτριες ντίζελ για βιομηχανική αναπληρωματική ισχύ
| Τύπος: | Άνοιγμα τύπου |
|---|---|
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Δύναμη αναμονής 1000KVA Cummins γεννήτριες ντίζελ με Stamford Leroy Somer εναλλακτικό
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
|---|---|
| Εξόρυξη ισχύος: | 25kVA-2500kVA |
| Συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
20KW 24KW 36KW Cummins γεννήτριες ντίζελ Genset τύπου ανοιχτού / σιωπηλού τύπου
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
138ΚΒΑ 110ΚΒΑ Ντίζελ γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα Cummins 6BTAA5.9-G2
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Στάμφορντ / Λιρόι Σόμερ / Τέκεν |
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
Κουμίνς 50kVA κινητήρας ντίζελ σιωπηλή γεννήτρια που τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ 1800rpm
| Τύπος γεννήματος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Τύπος επιλογής: | Ανοιχτός τύπος, υπερσιωπηλός, κινητός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |


