Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Αθόρυβος 85kVA γεννήτης ντίζελ με ενσωματωμένη δεξαμενή καυσίμου για εύκολη συντήρηση
| Τύπος γεννήματος: | Σιωπηλός |
|---|---|
| Πρωταρχική παραγωγή: | 68kW / 85kVA |
| Έκδοση σε αναμονή: | 75 kW / 94 kVA |
50HZ Cumins Dg Set 23KVA 28KVA 40KVA Σιωπηλός τύπος
| Εξόρυξη ισχύος: | 20kVA-2500kVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Τετάρτη: | 220V, 240V, 440V 460V και άλλες τάσεις είναι προαιρετικές |
Cummins 80kVA γεννήτρια ντίζελ ήσυχος τύπος χαμηλού θορύβου γεννήτρια ντίζελ για βιομηχανικές ανάγκες
| Προϊόν: | cummins genset |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Ηχομόνωση τύπου Cummins 125kVA γεννήτρια ντίζελ για νοσοκομεία
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
Υπερ-σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ 45kVA γεννήτρια με 80A Ενσωματωμένο Schneider ATS
| Παραγωγή: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Υπερ-ηχηρομόνωση |
| Πρωταρχική παραγωγή: | 36kW / 45kVA |
Cummins 100kW/110kW Genset TG138C/TG138CS/TG151C/TG151CS 6BTAA5.9-G2 Μηχανή
| Αποδόσεις: | 125kVA / 138kVA |
|---|---|
| Προϊόν: | Γεννήτριες της Cummins |
| Τάση ποσοστού: | 400 / 230V |
Ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες και ηχητική ατμόσφαιρα Cummins γεννήτρια ντίζελ 100kVA για κατοικίες
| Προϊόν: | cummins γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλός τύπος |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
50Hz 525kVA Σιωπηλές γεννήτριες ισχύος που τροφοδοτούνται από νερό ψύξη κινητήρα ντίζελ ζευγάρι με εναλλασσόμενο εναλλάκτη
| Ετικέτα εναλλάκτη: | Λιρόι Σόμερ / Στάμφορντ / Τέκεν |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
| Ελεγκτής: | Deepsea / Smartgen / ComAp |
385kva Genset ανοικτός τύπος για γεωργικά μηχανήματα που τροφοδοτούν τα μύλα ρυζιού
| Τύπος εξόδου: | Τρίτη φάση |
|---|---|
| Τύπος γεννήματος: | Ανοικτός-τύπος |
| Εξαγωγή Genset: | 308kW / 385kVA |
Ηλεκτρική γεννήτρια 400kW
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | 70dB ((A) @ 7m |
| Χρώματα: | RAL Τυπικά ή προσαρμοσμένα χρώματα |


