Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ηλεκτρογεννήτρια Yuchai 200kW γεννήτρια αναμονής ντίζελ με ATS για βιομηχανικές εγκαταστάσεις
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Όροι χρήσης: | Χρησιμοποίηση γης |
| Συχνότητα: | 60HZ |
Συγκρότημα γεννήτριας Deutz 300kW
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Deutz |
|---|---|
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 300 kW / 375 kVA |
| Εξαγωγή Genset: | 330 kW / 413 kVA |
15KVA 20KVA 25KVA 30KVA FAWDE Κινέζικες γεννήτριες ηλεκτρικής ενέργειας για οικιακή χρήση 50Hz 60Hz
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τύπος καυσίμου: | Ντίζελ |
| Επίπεδο θορύβου: | Χαμηλά |
Πρωταρχική ηλεκτρική γεννήτρια 75kVA 60Hz με ηχομόνωση
| Τύπος: | Τύπος αθόρυβο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύνολο γεννητριών diesel του Ricardo |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
Αθόρυβος γεννήτης Perkins 43kW 1800rpm γεννήτρια κινητήρα ντίζελ με επιλογή ανοιχτού / αθόρυβου τύπου
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | PERKINS γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
15kVA 25kVA 30kVA Yangdong Genset Σιωπηλός για Οικιακή Επιχειρηματική Εμπορική Χρήση
| Σύστημα εκκίνησης: | Ηλεκτρικός/εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
| Δύναμη: | 7-80KW |
Ηχομόνωση 63kVA SDEC γεννήτρια 50Hz με κινητήρα ντίζελ 4 κυλίνδρων
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Εφοδιασμένοι με αθόρυβα ηλεκτροπαραγωγικά συστήματα ATS από τον DCEC για χρήση έκτακτης ανάγκης με κινητήρα ντίζελ που ψύχεται με νερό
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Φάση: | 3 Φάση / 4 Σύρμα |
660kW Generator κινητήρα ντίζελ 1800rpm diesel genset με κινητήρα ντίζελ 6 κυλίνδρων
| Συχνότητα: | 60HZ |
|---|---|
| Κατηγορία ταχύτητας: | 1800rpm |
| Τύπος γεννήματος: | Άνοιγμα τύπου |
Σε αναμονή 47kVA Yuchai κινητήρα ντίζελ γεννήτρια γεννήτρια με ηχομόνωση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
| Τετάρτη: | 480V//440V/230V/220V/ 208V/110V |


