Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
63kVA JX Isuzu Diesel σιωπηλό γεννήτη 60Hz Με κινητήρα JX Isuzu για συνεχή χρήση
| Εναλλακτικός: | Εναλλακτικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος χωρίς βούρτσα |
|---|---|
| Ενίσχυση Genset σε αναμονή: | 69kVA / 50kW |
| Μοντέλο κινητήρα: | JX ISUZU JE493ZLDC-01 |
110kVA Yuchai γεννήτρια σιωπηλού τύπου ντίζελ με εναλλακτικό τύπου χωρίς βούρτσα για συνεχή χρήση
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
53kVA Περκίνς γεννήτριες ντίζελ 60Hz ηχομόνωση Περκίνς γεννήτρια με Ατ
| Προϊόν: | Συγκρότημα γεννήτριας Perkins |
|---|---|
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
| Συχνότητα: | 60 Hz |
50Hz 75kVA SDEC γεννήτρια ντίζελ Genset με 160A ενσωματωμένα Ατ για αυτόματη εκκίνηση
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Κινέζικες γεννήτριες ντίζελ 94kVA Weifang Ricardo γεννήτρια κινητήρα ντίζελ σύνολο ηχομόνωση
| Προϊόν: | Γεννήτρια Ρικάρντο Γουέιφανγκ. |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα: | R6105ZD |
| Εναλλακτικός: | TGI274S75 |
Τριφασική γεννήτρια υποστήριξης ηχομόνωση γεννήτρια κινητήρα ντίζελ 37kVA prime 41kVA σε αναμονή
| Προϊόν: | εφεδρική γεννήτρια |
|---|---|
| Τύπος μονάδας: | Ηχομόνωση |
| Κωδικός ΕΣ: | 8502110000 |
Ηλεκτρικός γεννήτης 15kva Perkins με προέλευση Stamford Brushless Alternator
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία ταινιών τεντωμάτων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
108kW γεννήτρια Perkins γεννήτρια Perkins με ηχομόνωση για συνεχές λειτουργία
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Μάρκα κινητήρα: | Πέρκινς |
85kw σιωπηλές γεννήτριες ενέργειας με 160a τοίχο-εγκαταστημένο αυτοματοποιημένο κουτί μεταφοράς διακόπτη για εφεδρικό
| Γενετικό Πρωτόκολλο εξόδου: | 85Kw |
|---|---|
| Εκδοχή Genset σε αναμονή: | 94 kw |
| Τύπος: | Ηχομόνωση |
60Hz 3 φάσεις σιωπηλή γεννήτρια
| Δυνατότητα εξόδου: | 400KVA |
|---|---|
| Μάρκα κινητήρα: | Κάμινς |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |


