Όλα τα Προϊόντα
-
Τσαρλς ΣΗ απόδοση και η αξιοπιστία των γεννήτριων Tecgen που αγοράσαμε ήταν εξαιρετικές.διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των επιχειρήσεων μαςΕπιπλέον, ο επαγγελματισμός και η αφοσίωση της ομάδας σας στην υποστήριξή μας σε όλη τη διαδικασία αγοράς ήταν αξιέπαινη. -
Χάνα ΓκόρντονΑγαπητέ Tecgen, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για την εξαιρετική γεννήτρια που μας παρείχατε.Οι επιδόσεις και η αξιοπιστία του Genset ήταν εξαιρετικές.Ανυπομονούμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας με την Tecgen Genset.
λέξεις-κλειδιά [ diesel cummins ] αγώνας 291 προϊόντα.
Ηχομόνωση 688kVA Γεννητήρας Genset Yuchai με διακόπτη κυκλώματος 1000a για βιομηχανική χρήση
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Τρεις φάσεις 15kW γεννήτρια Genset Baudouin με ηχομόνωση για εξωτερική χρήση
| Προϊόν: | Γεννήτρια diesel Baudouin |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Συχνότητα: | 50 Hz / 1500 στροφές ανά λεπτό |
Κινέζικος κινητήρας 60kVA Genset Αθόρυβος κλειστός γεννήτης που τροφοδοτείται από YTO για εξωτερική χρήση
| Product: | YTO DIESEL GENERATOR |
|---|---|
| Τύπος: | Ανοιχτός / Αθόρυβος / Κινητός / Υπερ-Αθόρυβος τύπος |
| Frequency: | 50Hz / 1500rpm |
Περκίνς 28kW γεννήτρια 60Hz Περκίνς γεννήτρια με ηχομόνωση κρησφύγετο κινητήρα προέλευση Ινδία
| Τύπος: | Τύπος ανοικτός / σιωπηλός |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | PERKINS γεννήτρια diesel |
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
25kVA υδατοψυγμένη βιομηχανική γεννήτρια σετ χαμηλού θορύβου υπερηχητικές γεννήτριες
| Συχνότητα: | 60 Hz / 1800 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου: | 20kW / 25kVA |
| Επίπεδο θορύβου: | 70dB ((A) @ 7m |
50Hz 3 Φάσης Αθόρυβος Genset 55KW 69kVA Για σταθερή παροχή ρεύματος
| Τύπος: | Γεννήτρια diesel |
|---|---|
| Ετικέτα: | WEICHAI |
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz |
Ηλεκτρική γεννήτρια weichai 80KW
| Τύπος: | Ησυχία DG Genset |
|---|---|
| Ετικέτα: | WEICHAI |
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz |
100kW Yuchai Generator Silent Enclosed Genset με εναλλακτικό τύπου χωρίς βούρτσα για εφεδρική ισχύ
| Ονομασία προϊόντος: | Γεννήτρια diesel YUCHAI |
|---|---|
| Τύπος: | Σιωπηλή. |
| Τύπος εξόδου: | 3 φάση, 4 καλώδιο |
18kW Baudouin κινητήρα γεννήτρια σύνολο ηλεκτρική γεννήτρια για οικιακή χρήση
| Χρήση: | Εφεδρικός |
|---|---|
| Προϊόν: | σιωπηλή γεννήτρια ντίζελ Baudouin |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Γεννήτριες ντίζελ της σειράς Weichai Γεννήτριες Weichai κυμαίνονται από 23kVA έως 2500kVA
| Προϊόν: | Γεννήτρια ντίζελ σειράς Weichai |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220/230/240//380/400/415V |


